محل منبع:
گوانگدونگ، چین
نام تجاری:
ZXTLCD
گواهی:
CE/Rohs/FCC
شماره مدل:
ZXTLCD-H270D430
وقتی تصمیم بخشی از داستان است
برخی از پروژه های هولوگرافیک بستگی به تاثیر بصری گسترده دارد؛ برخی دیگر به ویژگی های کوچک وابسته هستند که قابل مشاهده باقی می مانند. این سیستم 43 اینچی برای گروه دوم قرار دارد.مجموعه های ماشین، ساختارهای پزشکی و محصولات دقیق ممکن است شامل لبه ها، لایه ها یا مسیرهای داخلی باشند که در رسانه های کم جزئیات ناپدید می شوند. یک پیکربندی آماده 4K می تواند جزئیات منبع بیشتری را ارائه دهد.اما فقط زمانی که زنجیره سیگنال کامل، پخش کننده، کابل، پانل و طرح نوری پشتیبانی از وضوح مشخص شده.
270 درجه یا 360 درجه را از طرح اتاق انتخاب کنید
یک کابینت 270 ° مناسب برای نمایشگاه قرار داده شده در نزدیکی یک دیوار، پس زمینه یا منطقه کارکنان است.یک ترتیب 360 ° برای یک نصب جزیره واقعی مناسب استانتخاب بهتر توسط مکان تعیین می شود، نه توسط زاویه بزرگتر چاپ شده در عنوان محصول.برای یک طرح-نمایش طراحی درخواست و نشان دادن رویکرد بازدید کننده واقعی قبل از انتخاب هر یک از پیکربندی.
ایجاد یک مسیر سیگنال 4K قابل تایید
عبارت 4K می تواند یک قابلیت ورودی، یک فایل رسانه ای یا وضوح بومی یک پنل را توصیف کند؛ این ها قابل تعویض نیستند.خرید باید رزولوشن بومی هر صفحه نمایش را درخواست کند، حداکثر خروجی پخش کننده، کدک ها و نرخ فریم پشتیبانی شده و نقشه برداری واقعی مورد استفاده توسط محتوای هولوگرافیک. اگر یک فایل 3840 × 2160 به یک پنل 1920 × 1080 مقیاس بندی شود،پروژه هنوز هم خوب به نظر می رسه، اما نباید به عنوان تصویربرداری 4K بومی به صورت داخلی فروخته شود. یک آزمایش نمونه فایل از این ابهام جلوگیری می کند.
| کابینت های نمایش هولوگرافیک ۴۳ اینچی ۳۶۰ درجه | ||
| پارامترهای پنل LCD | اندازه صفحه نمایش | 43 اينچ |
| سبک نصب | دسکتاپ / کف ایستاده / تعاملی (اختیاری) | |
| نسبت ابعاد | 16:9 | |
| ابعاد محصول | به نقشه ابعاد در صفحه آخر مراجعه کنید | |
| زاویه دید | 89° | |
| فاصله مشاهده توصیه شده | >0.5 متر | |
| حداکثر وضوح | 1920 × 1080 | |
| صدا | کانال های استریو سمت چپ و راست | |
| روشنایی | 400 cd/m2 | |
| کیفیت تصویر | خوب و دقیق | |
| نسبت کنتراست | 1200:1 | |
| فرمت های ویدیویی دو بعدی | از فرمت های ویدیویی رایج استفاده می کند | |
| منطقه نمایش فعال | 940.896 × 529.254 میلی متر | |
| رابط ها | USB، HDMI و اترنت | |
| حداکثر منطقه تصویربرداری | ۹۴۰ × ۵۲۹ میلی متر | |
| شیشه هولوگرافیک | شیشه های سفید / خاکستری | |
| میزبان اختیاری ️ بازیگر مستقل | صفحه اصلی | صفحه اصلی صنعتی |
| فرمت های ویدیویی پشتیبانی شده | AVI، MP4، TS، MKV، MPG، DAT، VOB | |
| رزولوشن ویدیویی پشتیبانی شده | تا 1920×1080 در 30 فریم در ثانیه | |
| فرمت های تصویری پشتیبانی شده | JPG، JPEG، BMP، PNG | |
| فرمت صوتی پشتیبانی شده | mp3 | |
| نرخ نمونه گیری MP3 | ۳۲٫۴۸ کیلو هرتز | |
| نرخ بیت MP3 | ۳۲٫۳۲۰ کیلوبایت در ثانیه | |
| حداکثر نرخ بیت | 20 مگابايت در ثانیه | |
| رابط ها | درایو فلش USB، کارت SD، HDMI | |
| روش های پخش | پخش USB یا اتصال به یک کامپیوتر خارجی | |
| میزبان اختیاری MP021 پلیر | صفحه اصلی | پخش کننده رسانه ای صنعتی MP021 |
| فرمت های ویدیویی پشتیبانی شده | AVI، MP4 | |
| رزولوشن ویدیویی پشتیبانی شده | تا 1920×1080 در 60 fps | |
| فرمت های تصویری پشتیبانی شده | JPG، JPEG، BMP، PNG | |
| فرمت صوتی پشتیبانی شده | mp3 | |
| نرخ نمونه گیری MP3 | ۳۲٫۴۸ کیلو هرتز | |
| نرخ بیت MP3 | ۳۲٫۳۲۰ کیلوبایت در ثانیه | |
| حداکثر نرخ بیت | 20 مگابايت در ثانیه | |
| رابط های پخش | درایو فلش USB، کارت SD | |
| ویژگی اصلی | پخش رسانه ای مستقل پایدار | |
| میزبان اختیاری | صفحه اصلی | RK3288 |
| پردازنده | Quad-core Cortex-A17، تا 1.8 گیگاهرتز | |
| GPU | مالی-T764 | |
| رم | 2 GB DDR3؛ پشتیبانی تا 4 GB | |
| ذخیره سازی داخلی | 8 GB / 16 GB / 32 GB eMMC اختیاری؛ استاندارد 16 GB | |
| سیستم عامل | اندرويد 51 | |
| رابط ها | 2×USB، RJ45 اترنت، اسلات کارت TF | |
| میزبان اختیاری ️ کامپیوتر استاندارد (Celeron) | پردازنده | اینتل 1037U، دو هسته، دو رشته، 1.8 گیگاهرتز |
| صفحه اصلی | Mini‐ITX با Intel Bay Trail SoC | |
| رم | کینگستون 4 گیگابایت DDR3 1600 | |
| ذخیره سازی | ۱۲۰ گیگابایت SSD | |
| گرافیک | گرافیک HD اینتل یکپارچه (دینیمیک ویدئو حافظه) | |
| منبع برق | 12 ولت یکپارچه | |
| شبکه | Realtek 8111E گیگابیت اترنت، 2.4 گیگاهرتز Wi-Fi | |
| میزبان اختیاری Intel Core i3 | پردازنده | نسل چهارم Intel Core i3‐3217U، دو هسته، چهار رشته، 1.8 گیگاهرتز، 17 وات |
| صفحه اصلی | Mini‐ITX با تراشه HM76 | |
| رم | کینگستون 4 گیگابایت DDR3 1600 | |
| ذخیره سازی | ۱۲۰ گیگابایت SSD | |
| گرافیک | گرافیک های HD اینتل 4000 یکپارچه | |
| منبع برق | 12 ولت یکپارچه | |
| شبکه | Realtek 8111E گیگابیت اترنت، 2.4 گیگاهرتز Wi-Fi | |
| میزبان اختیاری Intel Core i5 | پردازنده | نسل چهارم Intel Core i5‐3317U، دو هسته، چهار رشته، 1.7 گیگاهرتز، 17 وات |
| صفحه اصلی | Mini‐ITX با تراشه HM76 | |
| رم | کینگستون 4 گیگابایت DDR3 1600 | |
| ذخیره سازی | ۱۲۰ گیگابایت SSD | |
| گرافیک | گرافیک های HD اینتل 4000 یکپارچه | |
| منبع برق | 12 ولت یکپارچه | |
| شبکه | Realtek 8111E گیگابیت اترنت، 2.4 گیگاهرتز Wi-Fi | |
| میزبان اختیاری Intel Core i7 | پردازنده | 7th-gen Intel Core i7-7500U، دو هسته، چهار رشته، 2.7 گیگاهرتز، 15 وات |
| صفحه اصلی | معماری Mini-ITX | |
| رم | کینگستون 4 گیگابایت DDR3 1600 | |
| ذخیره سازی | ۱۲۰ گیگابایت SSD | |
| گرافیک | گرافیک های HD اینتل یکپارچه 620 | |
| منبع برق | 12 ولت یکپارچه | |
| شبکه | Realtek 8111E گیگابیت اترنت، 2.4 گیگاهرتز Wi-Fi | |
| لمسی اختیاری ️ مادون قرمز | روش ادغام | بدون پیچ و خم |
| تکنولوژی لمسی | چند لمسی مادون قرمز | |
| نقاط تماس | استاندارد ۱۰-بند | |
| روش ورودی | انگشت، قلم یا هر شی غیر شفاف | |
| زمان پاسخ | 5 ms | |
| دقت موقعیت | ±1.5 میلی متر | |
| وضوح لمسی | 3840 × 2160 | |
| حداقل اشیاء قابل لمس | ≥2.5 میلی متر | |
| تشخیص کامپیوتری | به طور خودکار توسط سیستم عامل تشخیص داده می شود | |
| رابط ارتباطی | USB 2 با سرعت کامل0 | |
| دسترسی | اختیاری با پیکربندی کامپیوتر | |
| لمس اختیاری ظرفیت | روش لمس | قلم انگشت یا قلم ظرفی |
| انگشت به زندگی دست می زند | ≥35،000هزار تا لمس | |
| قدرت فعال کردن با لمس | 10 ٪ 60 گرام | |
| زمان پاسخ | <10 ms | |
| نقاط تماس | 10 امتیاز | |
| فشار عملیاتی | <10 گرم | |
| ضخامت صفحه لمسی | 1.6 میلی متر؛ ضخامت شیشه قابل تنظیم است | |
| ساختار لایه | 1.1 میلی متر شیشه + 0.125 میلی متر فیلم ITO بالا + 0.125 میلی متر فیلم ITO پایین | |
| سختی سطح | ≥7H | |
| انتقال نور | >85% | |
| رطوبت نسبی | 10٪ ٪ 90٪ RH در 40 °C، بدون فشرده سازی | |
| دمای ذخیره سازی | -15°C تا 40°C در <90% RH؛ 40°C تا 70°C در <60% RH | |
| دوام لمس | 50,000،000 لمس در همان نقطه در حالت کار عادی | |
| دسترسی | اختیاری با پیکربندی کامپیوتر | |
| برق و محیط زیست | ولتاژ ورودی | AC 100 ∼ 240 ولت، 50 ∼ 60 هرتز |
| خروجی اسپیکر | 8 Ω، 5 W × 2 | |
| کل مصرف برق | <20 وات | |
| مصرف برق در حالت آماده | < 3 W | |
| دمای کار | -20°C تا 50°C | |
| دمای ذخیره سازی | -20°C تا 60°C | |
| رطوبت عملیاتی | 10٪ ٪ 90٪ RH، بدون فشرده سازی | |
| لیست بسته بندی | کابل برق | 1 |
| کلید ها | 1 مجموعه | |
| کارت گارانتی | 1 | |
| گواهی سازگاری | 1 | |
| کنترل از راه دور | 1 (با نسخه پلیر مستقل) | |
جزئیات فنی را قابل خواندن کنید
تعداد پیکسل بالا سلسله مراتب ضعف بصری را حل نمی کند. اجزای ظریف باید به صورت مرحله ای، با ژوم کنترل شده و کدگذاری رنگی آشکار شوند.برچسب ها نیاز به اندازه کافی و زمان نمایش برای خواندن از فاصله برنامه ریزی شده دارندبرای نمایشگاه های فنی، مدل هولوگرافیک را با یک افسانه، صفحه لمسی یا کنترل فیزیکی که به بازدیدکنندگان اجازه می دهد سطح مونتاژ را انتخاب کنند، جفت کنید.این امر اکتشاف را از نمایش جدا می کند و مانع از تبدیل شدن حلقه اصلی به یک نمایش مهندسی متراکم می شود که بازدید کنندگان عادی نمی توانند دنبال کنند.
سوالات ادغام برای تیم AV
رفتار EDID، نسخه HDMI، طول کابل، دنباله راه اندازی و اینکه آیا پخش کننده باید با نور، صوتی یا یک سیستم کنترل نمایش هماهنگ شود را تأیید کنید.حمل گرما و تهویه داخل هر محفظه معماری را مستند کنید. اگر محتوا در یک شبکه به روز می شود ، امنیت ، دسترسی از راه دور و بازیابی پس از از دست دادن اتصال را مشخص کنید. پذیرش باید شامل تأیید وضوح ، همگام سازی چند چهره ،یک آزمایش چرخه قدرت و پخش سنگین ترین فایل تایید شده خریدار نه فقط رول نمایشی سازنده.
زمانی که فول اچ دی کافی باشد
برای سایه های محصول جسورانه و حلقه های کوتاه، یک جریان کاری Full HD به خوبی تولید شده ممکن است از رسانه های 4K ضعیف بهینه سازی شده بهتر باشد. وضوح بالاتر باعث افزایش اندازه فایل، زمان ارائه و تقاضا برای پخش می شود.مسیر آماده 4K را انتخاب کنید زمانی که بازدید کننده باید جزئیات دقیق واقعی را درک کند و سخت افزار بومی می تواند آن را تولید کنددر غیر این صورت، در مدل سازی قوی تر، روشنایی و ترکیب سرمایه گذاری کنید. این تصمیم باید بر اساس مقایسه در دستگاه باشد، نه تنها بر اساس اصطلاحات رزولوشن.
![]()
جزئیات فنی را قابل خواندن کنید
تعداد پیکسل بالا سلسله مراتب ضعف بصری را حل نمی کند. اجزای ظریف باید به صورت مرحله ای، با ژوم کنترل شده و کدگذاری رنگی آشکار شوند.برچسب ها نیاز به اندازه کافی و زمان نمایش برای خواندن از فاصله برنامه ریزی شده دارندبرای نمایشگاه های فنی، مدل هولوگرافیک را با یک افسانه، صفحه لمسی یا کنترل فیزیکی که به بازدیدکنندگان اجازه می دهد سطح مونتاژ را انتخاب کنند، جفت کنید.این امر اکتشاف را از نمایش جدا می کند و مانع از تبدیل شدن حلقه اصلی به یک نمایش مهندسی متراکم می شود که بازدید کنندگان عادی نمی توانند دنبال کنند.
سوالات ادغام برای تیم AV
رفتار EDID، نسخه HDMI، طول کابل، دنباله راه اندازی و اینکه آیا پخش کننده باید با نور، صوتی یا یک سیستم کنترل نمایش هماهنگ شود را تأیید کنید.حمل گرما و تهویه داخل هر محفظه معماری را مستند کنید. اگر محتوا در یک شبکه به روز می شود ، امنیت ، دسترسی از راه دور و بازیابی پس از از دست دادن اتصال را مشخص کنید. پذیرش باید شامل تأیید وضوح ، همگام سازی چند چهره ،یک آزمایش چرخه قدرت و پخش سنگین ترین فایل تایید شده خریدار نه فقط رول نمایشی سازنده.
زمانی که فول اچ دی کافی باشد
برای سایه های محصول جسورانه و حلقه های کوتاه، یک جریان کاری Full HD به خوبی تولید شده ممکن است از رسانه های 4K ضعیف بهینه سازی شده بهتر باشد. وضوح بالاتر باعث افزایش اندازه فایل، زمان ارائه و تقاضا برای پخش می شود.مسیر آماده 4K را انتخاب کنید زمانی که بازدید کننده باید جزئیات دقیق واقعی را درک کند و سخت افزار بومی می تواند آن را تولید کنددر غیر این صورت، در مدل سازی قوی تر، روشنایی و ترکیب سرمایه گذاری کنید. این تصمیم باید بر اساس مقایسه در دستگاه باشد، نه تنها بر اساس اصطلاحات رزولوشن.
![]()
![]()
![]()
اگر شما می خواهید مشخصات در مورد بالا محصول، و یا شما امیدوار به بحث در مورد الزامات خود را و یا نیاز به هر گونه اطلاعات اضافی در مورد ما این محصول،پس لطفاً در ارسال درخواست به ما تردید نکنید و حالا با تیم فروش ما تماس بگیرید..
درخواست خود را به طور مستقیم به ما بفرستید