محل منبع:
گوانگدونگ، چین
نام تجاری:
ZXTLCD
گواهی:
CE/Rohs/FCC
شماره مدل:
zxtlcd-tlcd650hc
یک کابینت لمسی 65 اینچی به خریداران نیاز دارد که به یک محصول فیزیکی قابل توجه و فضای کافی برای نمایش گروهی نیاز دارند. گرافیک با وضوح بالا می تواند ساخت و ساز را نشان دهد،گزینه ها یا موارد استفاده در اطراف شی، در حالی که لمس اجازه می دهد تا بازدید کننده یا ارائه دهنده فصل مربوطه را انتخاب کند. وضوح نهایی باید دقیقا در نقل قول ذکر شود نه به عنوان یک ادعای عمومی "وضوح بالا".
یک صفحه نمایش 65 اینچی دعوت به مشاهده گروهی می کند، بنابراین اولین سند طراحی باید افراد را به جای پیکسل ها نشان دهد. موقعیت لمس نزدیک، ردیف دوم و دورترین خواننده مورد نظر را مشخص کنید.نمايشگر LCD شفاف 65 اينچ با وضوح بالا بايد به هر سه مورد خدمت کند بدون اينكه يك طرح رابط را در هر فاصله اجبار کند.
افرادی که در عقب هستند، به زیرنویس های بزرگ و داستانی نیاز دارند که بدون لمس، معنی داشته باشد. صف اول به کنترل های در دسترس و فضای کافی برای جلوگیری از مسدود کردن شی نیاز دارد.یک ارائه دهنده ممکن است نیاز به یک منوی فصل پنهان داشته باشداین سه حالت می توانند محتوا را به اشتراک بگذارند، اما نباید در همان زمان روی یک صفحه نمایش رقابت کنند.
اصطلاح وضوح بالا باید قبل از تولید به یک پانل بومی دقیق تبدیل شود. Full HD و 4K خواسته های مختلفی در مورد دارایی ها و عملکرد بازیکن دارند.تست از موقعیت های واقعی مخاطبان تحت نور نهایی؛ جزئیات ظریف که در طول بازو تاثیر می گذارد ممکن است از پشت یک گروه نمایشگاهی نامرئی باشد.
| صفحه نمایش هولوگرافیک شفاف 65 اینچی | ||
| صفحه نمایش | اندازه صفحه نمایش | 65 اينچ |
| نوع پنل | پانل LCD شفاف a-Si TFT IPS | |
| رزولوشن بومی | 3840 × 2160 پیکسل (4K UHD) | |
| ارتفاع زیر پیکسل | 0.124 × 0.372 mm (H × V) | |
| فرمت پیکسل | نوار عمودی RGB | |
| پیکسل پیچ | 0.372 × 0.372 mm (H × V) | |
| منطقه نمایش فعال | 1428 × 804 mm (H × V) | |
| شکل پنل | پانل مستطیل مسطح | |
| نسبت ابعاد | 16:9 | |
| انتقال پنل | >75٪ | |
| نسبت کنتراست | 4000١ (معمولاً) | |
| زاویه دید | 89°/89°/89°/89° (حداقل) ، CR ≥10 | |
| حالت نمایش | IPS، معمولا سیاه، انتقال دهنده | |
| جهت دید مطلوب | همه زاویه های دید | |
| زمان پاسخ | 8 ms (معمولا، خاکستری تا خاکستری) | |
| رنگ های نمایش | 1.07 ميليارد رنگ، 8 بت + Hi-FRC | |
| طیف رنگ | 71٪ NTSC | |
| ولتاژ ورودی پنل | AC 110V220V | |
| نرخ بروزرسانی | ۶۰ هرتز | |
| رابط سیگنال پانل | LVDS | |
| رابط ورودی | HDMI، VGA، USB و ورودی صوتی | |
| دمای کار | -20 تا 50 درجه سانتیگراد | |
| دمای ذخیره سازی | -30°C تا 60°C | |
| رطوبت عملیاتی | 10٪ ٪ 90٪ RH | |
| رطوبت ذخیره سازی | 5٪ ٪ 90٪ RH | |
| منبع برق | AC 100V240V، 50/60 هرتز | |
| مصرف برق | <280W | |
| مصرف برق در حالت آماده | 3W | |
| گزینه های نصب | نسخه دسکتاپ، طبقه ایستاده یا تعاملی | |
| ابعاد محصول | به نقشه مکانیکی مراجعه کنید | |
| USB پلگ اند پلی پلیر | سیستم عامل | سیستم مستقل پلگ اند پلی؛ نیازی به سیستم عامل ویندوز نیست |
| حالت راه اندازی | به طور خودکار شروع بازنویسی حلقه پس از روشن شدن | |
| پورت های ورودی | 1 × USB 20، 1 × HDMI | |
| رسانه ی ذخیره سازی پیش فرض | درایو فلش USB | |
| رسانه ذخیره سازی اختیاری | کارت اس دی | |
| به روز رسانی محتوا | به طور خودکار محتوای USB را کپی می کند | |
| زبان های OSD | انگلیسی و چینی | |
| فرمت ویدیویی پشتیبانی شده | MP4 | |
| فرمت صوتی پشتیبانی شده | mp3 | |
| فرمت تصویری پشتیبانی شده | JPG | |
| فرمت متن پشتیبانی شده | TXT | |
| خروجی صدا | تقویت کننده قدرت داخلی | |
| حالت پخش | تکرار یک فایل یا پخش تمام فایل ها | |
| پخش کننده رسانه اندروید | پردازنده | Quad-Core Cortex-A17، تا 1.8 گیگاهرتز |
| GPU | مالی-T764 | |
| سیستم عامل | اندرويد 71 | |
| رم | 2GB DDR3 | |
| ذخیره سازی داخلی | 16GB eMMC | |
| ذخیره سازی خارجی | SATA، USB، کارت SD یا کارت CF | |
| رزولوشن خروجی | 1920 × 1080, Full HD | |
| حالت پخش | پخش لوپ، پخش برنامه ریزی شده و اثرات انتقال | |
| اتصال شبکه | Ethernet و Wi-Fi؛ 3G اختیاری | |
| کنترل از راه دور | کنترل از راه دور تحت قرمز پشتیبانی می شود | |
| پشتیبانی از کارت حافظه | کارت های SD و CF | |
| فرمت های ویدیویی پشتیبانی شده | WMV، AVI، FLV، RM، RMVB، MPEG، TS، MP4 و بیشتر | |
| فرمت های تصویری پشتیبانی شده | BMP، JPEG، PNG و GIF | |
| پروتکل های شبکه پشتیبانی شده | TCP/IP، PPPoE، ICMP، DHCP، DNS، FTP و HTTP | |
| پورت های USB 2.0 | 2 × پورت های میزبان USB برای ماوس، کیبورد و سایر دستگاه های محیطی | |
| اترنت RJ45 | 1 × پورت RJ45، 10/100 مگابایت در ثانیه | |
| شبکه بی سیم | 2.4 GHz Wi-Fi، IEEE 802.11n، تا 150 Mbps | |
| اسلات کارت TF | 1 × اسلات کارت TF/MicroSD | |
| کامپیوترهای ویندوز ️ Entry-Level | پردازنده | اینتل 1037U، دو هسته، دو رشته، 1.8 گیگاهرتز |
| مادربرد | معماری مینی-ITX، چیپست SoC Intel Bay Trail | |
| حافظه | کنگستون 4GB DDR3 1600 MHz | |
| ذخیره سازی | اس اس دی ۱۲۰ گیگابایتی | |
| گرافیک | گرافیک HD اینتل با تکنولوژی حافظه ویدئویی پویا (DVMT) | |
| منبع برق | منبع برق 12 ولت | |
| شبکه | Realtek 8111E گیگابیت اترنت و 2.4 گیگاهرتز Wi-Fi | |
| کامپیوترهای ویندوز استاندارد | پردازنده | نسل سوم اینتل کور i3، دو هسته، چهار رشته، 1.8 گیگاهرتز، 17 وات |
| مادربرد | معماری مینی-ITX، چیپست اینتل HM76 | |
| حافظه | کنگستون 4GB DDR3 1600 MHz | |
| ذخیره سازی | اس اس دی ۱۲۰ گیگابایتی | |
| گرافیک | گرافیک های HD اینتل 4000 یکپارچه | |
| منبع برق | منبع برق 12 ولت | |
| شبکه | Realtek 8111E گیگابیت اترنت و 2.4 گیگاهرتز Wi-Fi | |
| کامپیوترهای ویندوز پیشرفته | پردازنده | نسل سوم Intel Core i5، دو هسته، چهار رشته، 1.7 گیگاهرتز، 17 وات |
| مادربرد | معماری مینی-ITX، چیپست اینتل HM76 | |
| حافظه | کنگستون 4GB DDR3 1600 MHz | |
| ذخیره سازی | اس اس دی ۱۲۰ گیگابایتی | |
| گرافیک | گرافیک های HD اینتل 4000 یکپارچه | |
| منبع برق | منبع برق 12 ولت | |
| شبکه | Realtek 8111E گیگابیت اترنت و 2.4 گیگاهرتز Wi-Fi | |
| کامپیوترهای ویندوز | پردازنده | نسل هفتم Intel Core i7، دو هسته، چهار رشته، 2.7 گیگاهرتز، 15 وات |
| مادربرد | معماری مینی-ITX | |
| حافظه | کنگستون 4GB DDR3 1600 MHz | |
| ذخیره سازی | اس اس دی ۱۲۰ گیگابایتی | |
| گرافیک | گرافیک های HD اینتل | |
| منبع برق | منبع برق 12 ولت | |
| شبکه | Realtek 8111E گیگابیت اترنت و 2.4 گیگاهرتز Wi-Fi | |
| قاب لمسی مادون قرمز | تکنولوژی لمسی | لمس مادون قرمز |
| روش ادغام | طراحی یکپارچه و یکپارچه | |
| وضوح لمسی گزارش شده | 32768 × 32768, بدون راننده | |
| نیروی فعال سازی | نیازی به فشار نیست | |
| انتقال نور | >92% | |
| زمان پاسخ چند لمسی | 10-15 ms | |
| زمان پاسخ تک لمسی | 7 ms | |
| حداقل اندازه شیء لمس | 4 × 4 میلی متر | |
| تشخیص اندازه اشیاء با لمس | پشتیبانی شده | |
| رابط لمسی | USB | |
| نرخ اسکن لمسی | ≥110 هرتز | |
| رابط ارتباطی | USB 2.0 با سرعت کامل | |
| منبع برق | 1 × USB | |
| ولتاژ کار | DC 5.0V ±5٪ | |
| جریان متوسط | ≤200 mA | |
| مصرف برق | ≤1.0W | |
| طول عمر LED | 60،000 ساعت | |
| تحمل خطا | در صورت عدم عملکرد کمتر از 10 درصد سنسورهای غیر مجاور، عملیاتی باقی می ماند. | |
| رطوبت عملیاتی | تا 90٪ RH در 0°C تا 40°C، بدون فشرده سازی | |
| دمای کار | -10 تا 50 درجه سانتیگراد | |
| دمای ذخیره سازی | -20 تا 60 درجه سانتیگراد | |
| حفاظت از ESD | استاندارد EN 61000-4-2:2008سطح 3، تخلیه تماس 4 کلوولت و تخلیه هوا 8 کلوولت | |
| مقاومت نور محیط | عالی بود | |
| ارتقاء نرم افزار | ارتقاء نرم افزار USB | |
| پشتیبانی از سیستم عامل چند لمسی | ویندوز 10، ویندوز 8، ویندوز 7 و اندروید | |
| پشتیبانی از سیستم عامل تک لمسی | ویندوز ایکس پی، مک او اس و لینوکس | |
| صفحه لمسی ظرفیت دار | تکنولوژی لمسی | لمس ظرفیت پیش بینی شده |
| روش ورودی | انگشت یا قلم | |
| تعداد نقاط تماس | 10 نقطه چند لمسی | |
| نیروی فعال سازی | 10 ٪ 60 گرام | |
| دوام لمس | ≥35 میلیون لمس | |
| حداقل فشار | <10 گرم | |
| سختی سطح | ≥7H | |
| شرایط نگهداری | -15°C تا 40°C در < 90% RH؛ 40°C تا 70°C در < 60% RH | |
| رطوبت عملیاتی | 10٪ ٪ 90٪ RH در 40 °C، بدون فشرده سازی | |
| زمان پاسخ | <10 ms | |
| انتقال نور | >85% | |
| ساختار صفحه لمسی | 1.1 میلی متر شیشه + 0.125 میلی متر فیلم ITO بالا + 0.125 میلی متر فیلم ITO پایین | |
| دوام موقعیت | ۵۰ میلیون لمس در یک موقعیت | |
| فهرست بسته بندی استاندارد | کابل برق | 1 |
| کارت گارانتی | 1 | |
| کنترل از راه دور | 1 | |
| کلید کابینت | 1 | |
| گواهی سازگاری | 1 | |
تأیید کنید که آیا صفحه انتخاب شده 1920 × 1080 یا 3840 × 2160 است ، سپس رسانه را برای لوح بومی خود آماده کنید. فاصله مخاطبان ، جزئیات دقیق و عملکرد بازیکن را در نظر بگیرید.رزولوشن کنتراست ضعیف یا نوردهی ضعیف شی را حل نمی کند.
لمس ظرفیت ممکن است از یک رابط شیشه ای دقیق پشتیبانی کند؛ مادون قرمز ممکن است برای دستکش ها یا روش های ورودی گسترده تر مناسب باشد.کنترل کننده و نگهداری برای نصب واقعی.
متن ضروری را به اندازه کافی بالا قرار دهید تا در پشت ردیف اول دیده شود و کنترل های مکرر را در دسترس داشته باشید.برای مکان های پر سر و صدا و یک حلقه جذب بدون لمس برای افرادی که از فاصله دور تماشا می کنند.
در یک نمایشگاه فنی، کارکنان ممکن است بازدید کنندگان را از طریق یک مونتاژ راهنمایی کنند. در یک مرکز بازدیدکنندگان، عموم مردم می توانند برنامه های کاربردی را در اطراف یک مدل انتخاب کنند. در یک فروشگاه پرچمدار،کابینت می تواند پیکربندی های برتر را مقایسه کند.. هر سناریو نیاز به سرعت متفاوت حتی زمانی که سخت افزار مشابه است.
قبل از تولید، ابعاد کل و بسته بندی شده، وزن، بارگذاری کف، دسترسی دروازه و آسانسور، لنگرگذاری و نگهداری را بررسی کنید.یک واحد 65 اینچ می تواند از نظر بصری کامل و هنوز هم شکست نقشه سایت اگر آن را نمی تواند از طریق درب نهایی عبورنصب کننده همچنین نیاز به خروجی کابل، جداسازی قدرت و مسیر تهویه دارد.شامل این موارد در همان بسته تایید به عنوان صفحه نمایش و مشخصات لمسی به طوری که صفحه نمایش به عنوان یک نمایش کامل به جای یک مانیتور بیش از حد بزرگ در انتظار راه حل می رسد.
![]()
چه قطعنامه اي در اين نامه هست؟
صفحه نهایی را تایید کنید؛ فقط وضوح بالا یک مشخصات کامل نیست.
چند نفر ميتونن از صفحه استفاده کنن؟
این بستگی به سخت افزار لمسی، طراحی برنامه و فضای فیزیکی دارد.
آیا کابینت برای اجسام بزرگ مناسب است؟
بله در محدوده ابعاد داخلی و ظرفیت حمل تایید شده.
بار محصول، تثبیت، قدرت داخلی، درب، روشنایی و تهویه را تعریف کنید. کابینت های بزرگ نیاز به بررسی مسیر تحویل، کف و لنگر است.کامپیوتر و کنترل کننده لمسی را بدون مزاحم کردن نمایشگاه در دسترس نگه دارید.
تایید رسانه های رزولوشن بومی، پاسخ لمسی، خطوط دید گروه، راه اندازی مجدد، گرما و دسترسی به اشیاء در یک تست.قیمت گذاری و واحد تحویل ثابت است.
طراحی شی، فاصله مخاطب، وضوح مورد نظر و جریان کار لمسی را فراهم کنید. ZXTLCD می تواند کابینت 65 اینچی و پیکربندی تعامل را آماده کند.پیکربندی اصلی است 65 اینچ وضوح بالا لمسی شفاف نمایشگاه LCD.
![]()
![]()
![]()
اگر شما می خواهید مشخصات در مورد بالا محصول، و یا شما امیدوار به بحث در مورد الزامات خود را و یا نیاز به هر گونه اطلاعات اضافی در مورد ما این محصول،پس لطفاً در ارسال درخواست به ما تردید نکنید و حالا با تیم فروش ما تماس بگیرید..
درخواست خود را به طور مستقیم به ما بفرستید